Podjela bodova u Tešnju - Remi TOŠK-a i Radnika

Pretposljednji meč 20. kola

Eldar Ganibegović

U okviru 20. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine TOŠK je u Tešnju ugostio Radnik iz Hadžića, a krajnji rezultat glasio je 1:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo lijep fudbal, a onda u 54. minuti prijeti TOŠK. Duraković je iz slobodnjaka sjajno šutirao, tik pored gola.

Domaći tim pet minuta kasnije dolazi do vodstva. Ramirez je pogodio za slavlje navijača na Lukama.

Dvadeset minuta kasnije gosti iz Hadžića dolaze do izjednačenja. Kerla je postigao autogol.

Do kraja utakmice nismo vidjeli pogotke, pa su tako dva tima koja se bore za ostanak u ligi podijelila bodove.

Radnik ostaje na 12. poziciji s 22 boda, dok je TOŠK na 13. mjestu s bodom manje.

Ispod njih su Rudar s 19 bodova, Zvijezda s 18, te fenjeraš Mladost s 14 osvojenih poena, tako da su i Radnik i TOŠK trenutno u sigurnoj zoni.

U narednom kolu Radnik će ugostiti BFK Simm Bau, dok će TOŠK u goste kod Mladosti u Kakanj.

Podsjetimo, 20. kolo od 20 sati utakmicom na Tušnju zatvaraju Sloboda i Zvijezda iz Gradačca.