TOŠK savladao Slaven i ostao u borbi za opstanak

Gosti poveli, ali tri boda ostaju u Tešnju

Samir Mlaćo

Veoma važnu pobjedu u borbi za opstanak danas su upisali i nogometaši TOŠK-a iz Tešnja nad Slavenom iz Živinica (4:2).

TOŠK je prvi zaprijetio i to u 12. minuti preko Kalesića, da bi pet minuta kasnije Salihović sa 11 metara pogodio za vodstvo gostiju.

Domaći su krenuli po izjednačenje i to im se isplatilo u 25. minuti, kada Kalesić pogađa na asistenciju Kurdića.

U 30. minuti veliko slavlje domaćih. Ponovo je na djelu bio Kalesić i domaći su mogli da slave. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu smo vidjeli još tri pogotka, a gosti u 78. minuti preko Salihovića dolaze do novog pogotka. Ipak, domaći se ne predaju, nego preko Kadušića sedam minuta prije kraja dolaze do novog vodstva.

Konačnih 4:2 postavio je u posljednjim minutama Nuhanović.