Trabzonspor slavio u nevjerovatnoj utakmici, Višća jedan od junaka

Haris Zilić

Fenomenalan meč gledali smo u 27. kolu turske Superlig.

Lider Trabzonspor dočekao je Kayserispor, a gosti su pružili fenomenalan otpor.

Nakon prvog poluvremena Kayseri je imao visokih i iznenađujućih 0:2.

Prvo je Gavranović u 24. minuti na asistenciju Buluta pogodio za 0:1, a zatim i Thiam u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena za 0:2, asistent je bio ponovo Bulut.

U nastavku se bude domaćini, a na sceni je ponovo bio naš Edin Višća.

U 49. minuti Višća svojim novim golom smanjuje rezultat na 1:2.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Domaćini se potpuno u susret vraćaju u 59. minuti kada je Djaniny na asistenciju Nwakaemea pogodio za 2:2.

Do velikog preokreta Trabzon dolazi u devetoj minuti nadoknade, a strijelac za konačnih 3:2 bio je Nwakaeme iz penala.