Trener Cardiffa na neobičan način iskazao nezadovoljstvo zbog krađe u režiji sudijske trojke

Cardiff je očigledno bi oštećen u ovom meču

Cardiff je danas bio jako blizu pobjede protiv Chelseaja, ali je na kraju upisao poraz rezultatom 2:1.

Warnock je došao na centar terena i u nevjerici gledao u sudijsku trojku

Vodila je ekipa Cardiffa od 46. minute golom Camarasa sve do 84. minute kada je Azpilicueta izjednačio na 1:1. U samoj završnici meča Chelsea je stigao do preokreta i pobjede nakon što je Loftus-Cheek u 91. minuti pogodio za 2:1.

Trener Cardiffa, Neil Warnock, je bio jako nezadovoljan sa suđenjem u ovoj utakmici, posebno sa situacijom koja je dovela do izjednačenja, a iz koje se primjećuje da su čak dva igrača Chelseaja bila u ofsajdu.

Warnock se nakon utakmice odlučio na neobičan potez i došao je na sredinu terena gdje je stojala sudijska trojka i samo je gledao u njih.

Kada su sudije odličile da krenu u svlačionicu, odlučio je da ih isprati sa sarkastičnim pljeskom čime je jasno rekao šta misli o njihovom suđenju.

Warnock je nakon utakmice suđenje nazvao kriminalnim i rekao da Premier liga ima najgore sudije na svijetu.