Tri Višćina proigravanja za tri boda Basaksehira

Basaksehir opet lider

Bosanskohercegovački reprezentativac Edin Višća briljirao je u pobjedi Basaksehira nad Antalyasporom (4:1).

Višća se nije upisao u strijelce, ali bio je jedan od najboljih pojedinaca na meču, te je uspio s dvije asistencije da 'pogura' Basaksehir do lagane pobjede nad gostima.

Višća je asistirao Epureanuu u 53. minuti za 1:1, Kahveči je pogodio za 2:1 u 81. minuti, a minutu kasnije magična asistencija Višće za Erdinca, koji je zabio za 3:1.

Konačnih 4:1 postavio je Epureanu u 90. minuti, a podsjetimo da je Antalyaspor poveo golom Maicona u sedmoj minuti.

Basaksehiru je ovo bila deseta pobjeda i njome se ovaj tim vratio na prvo mjesto sa bodom više od Galatasarayja, koji ima utakmicu manje. Antalyaspor je u opasnoj zoni s 14 bodova.