Igrač Rome majstor za prekide

U prethodne dvije godine samo je jedan igrač dao više golova iz slobodnjaka od Kolarova

Endin Čaušević

Aleksandar Kolarov jučer je bio strijelac u pobjedi Rome na gostovanju kod Bologne (2:1).

Vučica je u samom finišu uspjela da dođe do tri boda na neugornom gostovanju kada je gol u 94. minuti pogodak za pobjedu postigao Edin Džeko.

Prvi gol za Romu zabio je Aleksandar Kolarov koji je ponovo fantastično izveo slobodan udarac i zatresao mrežu protivnika. Srbijanski igrač pokazao je još jednom da je jedan od najboljih izvođača slobodnjaka u ligama petice.

Najbolji dokaz za to je statistika koja pokazuje da je od početka sezone 2017/18. više golova od Kolarova iz slobodnih udaraca postigao samo Lionel Messi.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najnovije vijesti