UŽIVO: Courtois čudesno odbranio udarac Neymara

Brazil protiv Belgije

Derbi četvrtfinala Svjetskog prvenstva večeras u Kazanu igraju Brazil i Belgije.

90' - Čudesna odbrana Courtoisa nakon udarca Neymara. Spasio je Belgiju.

84' - Coutinho je sada promašio sjajnu šansu.

80' - Renato Augusto sada u novoj šansi. Šutirao je sa 16 metara, ali tik pored gola. Velika šansa.

76' - GOOOOOOOOOOOOOL, Renato Augusto pogađa za 1:2. Vraća se Brazil u meč.

75' - Brazilci ponovo kreću naprijed. Pokušavaju nešto napraviti do kraja.

62' - Hazard u odličnoj šansi, a zatim na drugoj strani Costa šutira, Courtois brani.

57' - Gabriel Jesus je pao u kaznenom prostoru nakon duela sa Kompanyjem. VAR je pokazao da penala nije bilo.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme. Firmino umjesto Williana. Idu Karioke na sve ili ništa.

45' - Završeno je prvo poluvrijeme. Belgija vodi sa 2:0 i jako je blizu prolaska u polufinale.

40' - Redaju se dobre šanse sa obje strane. I dalje je međutim 0:2.

31' - GOOOOOOOOOOOL. De Bruyne prekrasno pogađa nakon kontre za 0:2. Kakva utakmica.

26' - Dobar šut Marcela, Courutois brani...

14' - GOOOOOOL, Belgija je povela. Fernandinho je pogodio vlastitu mrežu.

10' - Nova opasnost pred golom Belgije. Paulinho dva puta prijeti, ali se ne snalazi najbolje pred golom. Brazil žestok nakon 10 minuta igre.

8' - Thiago Silva pogađa stativu nakon kornera. Lopta ga je pogodila u koljeno nakon šuta Mirande. Sa druge strane Hazard šutira neprecizno. Dobar početak meča.