Valencia golovima Rodriga i Zaze stigla do pobjede protiv Betisa

Španska La Liga

Valencia je večeras na stadionu Mestalla porazila Real Betis sa sigurnih 2:0 u okviru 27. kola španske La Lige.

Šišmiši igraju sjajno u posljednje vrijeme i ovo im je bila četvrta pobjeda u posljednjih pet mečeva te su se zacementirali među pozicijama koje vode u Ligu prvaka.

Domaći su danas poveli u 23. minuti kada je Rodrigo zatresao mrežu Betisa. To je bio i konačan rezultat prvog dijela meča. U nastavku meča gledatelji na Mestalli su vidjeli još jedan gol, a mrežu gostiju zatresao je Simone Zaza.

Valencia je ostala na 4. poziciji poslije ove pobjede i to sa 53 osvojena boda, dok je Betis još uvijek deveti sa 37 bodova.