Fudbalska poslastica na Mestalli: Šišmiši vodili, Kraljevi magično preokrenuli

Vrijedna tri boda za Real

H. Zilić

U petom kolu La Lige odigran je duel starih rivala Valencije i Real Madrida.

Na kraju utakmice semafor je pokazao rezultat 1:2.

Utakmica je bila odlična od samog početka. Oba tima su ušla ofanzivno sa jasnim ciljem, a to je osvajanje tri boda u ovom duelu.

Na utakmici smo vidjeli ukupno 30 pokušaja prema golu, što dovoljno govori kakav je napadački fudbal bio na Mestalli, a od toga čak 12 udaraca je bilo unutar šesnaesterca.

Valencija se prva radovala u 66. minuti kada je Duro savladao Courtoisa i doveo Šišmiše u vodstvo od 1:0.

Nakon gola opasnijji pokušaji Reala, a krunisano je u 86. minuti kada Benzema pronalazi Vinicijusa koji pogađa za 1:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Kraljevi su za dvije minute nokautirali domaćina, obzirom da je Benzema u 88. minuti pogodio za 1:2.

Na ovaj magičan i nevjerovatan preokret Reala u finišu, Valencija nije imala odgovor i tri boda su otišla u Madrid.

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

Klicko
Prebacim na utakmicu Valencia-Real vidim Casemiro krvnicki s dvije noge klizeci na Gomeza kontam evo ga crveni.Covjek samo zuti dobio i jos se hvata za glavu ko ono KAKOOOO nisam ga dohvatio hahahahaha.Pa ovo je zalosno,dajte im odma trofej da se ne igra hahaha