Rijeka "gurnula" Varaždin prema drugoligaškom društvu, Menalo strijelac

HNL, 35. kolo

H. Zilić

Sjajan meč u 35. kolu HNL-a odigrali su Varaždin i Rijeka.

Gosti su slavili rezultatom 2:3 i tako Varaždin doveli u nezgodnu situaciju pred zadnje kolo kada je u pitanju borba za opstanak.

Poveo je Varaždin 1:0 golom Obregona u 34. minuti.

Rijeka je u nastavku preokrenula. Prvo je naš reprezentatzivac Luka Menalo pogodio za 1:1 u 62. minuti da bi Capan u 67. pogodio za 1:2.

Drmić u 79. minuti pogađa za 1:3.

Nadu Varaždinu vraća Novoselec golom u 84. minuti, ali 2:3 je bio konačan rezultat utakmice.

U timu Varaždina igrali su Demir Peco i Kerim Memija, dok su kod Riječana nastupili Luka Menalo i Stjepan Lončar.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Kolo prije kraja Varaždin je fenjeraš sa 28 bodova i u narednom kolu im treba trijumf protiv Slaven Belupa i remi ili poraz Istre protiv Osijeka.

Rijeka je upisala važnu pobjedu u borbi za četvrto mjesto sa Hajdukom i plasman u EVropu. Riječani imaju četiri boda više i meč više od Hajduka.