Vardy golom sa bijele tačke vratio Leicester na prvo mjesto

Pobjeda protiv Wolverhamptona

E. Oštraković

Nogometaši Leicestera ostvarili su minimalnu pobjedu na domaćem terenu protiv Wolverhamptona.

Jedini gol viđen je u 15. minuti, a strijelac je bio Jamie Vardy i to sa bijele tačke.

Najbolju šansu da povećaju vodstvo domaći su imali u 39. minuti, kada je dosuđen drugi penal za domaće.

Ipak, ovoga puta Vardy nije bio precizan, te je ostalo 1:0, a Wolverhampton do kraja utakmice nije uspio doći do poravnanja.

Tako je taj gol Vardyja vratio Leicester na prvo mjesto tabele u Premiershipu i nastavljeni su jako dobri rezultati ove ekipe.