Veliki preokret Lazija na teškom gostovanju, Lulić igrao do 75. minute

Pobjeda protiv Sampdorije

Lazio je večeras kao gost savladao Sampdoriju sa 2:1 u okviru 15. kola Serije A.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda je Zapada u 56. minuti zabio za vodstvo domaćeg tima rezultatom 1:1.

Igrao se 80. minut kada je Sergej Milinković-Savić pogodio za poravnanje, da bi u prvoj minuti sudijske nadoknade Felipe Caicedo pospremio loptu u mrežu domaćih za veliki preokret i pobjedu na izuzetno teškom gostovanju.

Bh. reprezentativac Senad Lulić i danas je kao kapiten predvodio Nebeskoplave, a iz igre je izašao u 75. minuti kada ga je zamijenio Jordan Lukaku.

Lazio je ostao na petom mjestu na tabeli sa 32 boda iz 14 utakmica, a u narednom kolu će dočekati Torino. Sampdoria je šesta sa 26 bodova.