Alarm u Veroni: Slavu utakmice pokupio Nikola Vlašić koji je "pocijepao" mrežu domaćina

Torino igra odličnu utakmicu

H. Zilić

Veoma bitan duel 35. kola Serie A igraju Verona i Torino. Tačnije, ovaj duel je bitniji domaćinima koji su u grčevitoj borbi za opstanak.

Nakon prvog poluvremena stvari nisu dobre za Veronu.

Torino vodi sa 0:1 od 29. minuti i to nakon golčine hrvatskog reprezentativca, Nikole Vlašića.

Vlašić je primio loptu na 20 metara nakon dodavanja Sanabrie i onda je meastralnim udarcem "pocijepao" mrežu Verone.

Golman Montipo nije imao ni milimetar šansi.

Majstorija hrvatskog fudbalera u gradu Romea i Julije, ali i brige za domaće navijače.

Pogodak pgoledajte OVDJE.

Verona se mora probuditi u drugom poluvremenu i krenuti po pozitivan rezultat ako žele da malo sigurnije dočekaju posljednja tri kola.

Bikovi iz Torina su sigurni u sredini tabele i naredne utakmice igraju za gol i bod više.

Pokazali su da se neće opuštati bez obzira na stanje na tabeli.

Veroni je stanje zakomplikovala sinoćnja senzacionalna pobjeda Spezije protiv Milana rezultatom 2:0.