Veziri porazom okončali katastrofalnu sezonu
Očajna sezona je završila i za Travnik

Orašje odnijelo tri boda

Travnik je u posljednjoj utakmici sezone na Piroti ugostio Orašje i danas su poraženi rezultatom 2:3.

Veziri su odavno otpisan tim. Odigrali su katastrofalnu sezonu i na kraju su ispali u treći rang fudbala u Bosni i Hercegovini.

Sva uzbuđenja viđena su u posljednjih 25 minuta meča kada je postignuto pet pogodaka.

Do vodstva prvi stižu domaći igrači. Igrala se 52. minuta kada je mrežu Orašja za prednost od 1:0 pogodio Rastoka, da bi Vidović u 63. minuti pogodio za 1:1.

Drugim golom Rastoke Travnik je poveo pet minuta kasnije sa 1:2, ali Orašje do kraja preko Šarkanovića i Aletića dolazi do preokreta i pobjede od 2:3.