Kakva scena u Seriji A: Golman krenuo da se obračuna sa igračem jer ga je ponizio 'panenkom'

Belec je bio bijesan

Empoli je deklasirao Salernitanu već u prvom poluvremenu i vodi sa 4:0 nakon 45 minuta igre.

Gosti su golovima Pinamontija, Cutronea i autogolom Strandberga već nakon 13 minuta igre imali tri gola razlike, a u posljednjoj minuti prvog dijela došao je i četvri gol.

Sudija Daniele Doveri pokazao je na bijelu tačku, a odgovornost za izvođenje penala preuzeo je Andrea Pinamonti.

I izveo je spektakl. Panenkom je matirao golmana domaćeg tima Vida Beleca, a to se ovom nije dopalo.

Za Beleca je ovo bilo ponižavanje, pa je krenuo da se obračuna sa Pinamontijem.

Srećom, u tome je spriječen i ko zna šta bi se desilo da je uspio doći do Pinamontija.