Vis Simm Bau i dalje u svom svijetu, Budućnost i Orašje odigrali meč pun preokreta

Prva liga FBiH, 3. kolo

Admin Čaušević

Debitant u Prvoj ligi FBiH ekipa Vis Simm Bauu je u svom svijetu i nakon trećeg kola nove sezone entitetskog takmičenja.

Vis Simm Bau je s odličnim partijama nastavio i u Živinicama, domaći Slaven je savladan s 0:3 te je ovaj tim stopostotan nakon tri odigrana kola.

Gosti su poveli golom rezerviste Isakovića koji je zabio u 50. minuti, dok je svega tri minuta kasnije pogodio i Hadžić. Konačan rezultat zabio je Pandžić golom iz finiša meča.

Odličan meč sa pet golova odigrali su Budućnost i Orašje, a na kraju slavili domaći s 3:2 iako su gosti u dva navrata ima rezultatsku prednost.

Za Budućnost su pogađali Berbić u 25. minuti dok je dvostruki strijelac bio i heroj pobjede domaćina Salihović u 35. i 41. minuti. Labudove sa Save su prednost doveli Mikić u 12. te Lugavić u 33. minuti.

NK Slaven - NK Vis Simm Bau 0:3 (Isaković, Hadžić, Pandžić)

NK Slaven: Brezičanin, Kovčić, Islamović, Mašić, Kozić, Šemić, Kavazović, Omerović, Berbić, Salihović, Rastoder.

NK Vis Simm Bau: Kragić, Stapić, Hasanbašić, Smajić, Kovač, Huseinspahić, Imamović, Mašić, Konjalić, Hadžić, Berbić.

FK Budućnost - HNK Orašje 3:2 (Berbić, Salihović 2x/ Mikić, Lugavić)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Budućnost: Mujkić, Trumić, Berbić, Mustafić, Mahmutović, Begović, Ibrahimović, Junuzović, Berbić, Pirić, Salihović.

HNK Orašje: Bećirović, Hodžić, Dedić, Brčkalić, Mikić, Matolić, Benković, Šarkanović, Fačić, Lugavić, Simović

MSOZ101
Slaven poželio užarenu atmosferu pred derbi sa Prilukom, a i gostovanja u Mramoru, Orahovici, Brčkom, Kalesiji, Poljicu, Prokosovićima itd.