Vukotić asistirao za remi svog tima

Duboko u sudijskoj nadoknadi

Samir Mlaćo

Ovog vikenda startala je i nova sezona u belgijskoj Jupiler ligi.

Zanimljivo je bilo u duelu Waregema i Waasland Beverena. Završilo je 2:2, a gosti su do boda došli u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Domaći su poveli u trećoj minuti preko Faika, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena. Harbaoui je povisio na 2:0 u 65. minuti i činilo se da je sve završeno, ali Boljević smanjuje na 2:1 pet minuta prije kraja i unosi neizvjesnost u meč.

U 93. minuti bivši član Krupe Aleksandar Vukotić upise asistenciju i  Waregema dolazi do jednog boda.

Vukotić je na terenu proveo svih 90 minuta.