West Ham na krilima Arnautovića razbio Southampton, Wolvesi slavili protiv Fulhama

Austrijanac je postigao dva gola

S. Pašalić

West Ham je u 37. kolu engleske Premier lige upisao pobjedu na svom terenu protiv Southamptona rezultatom 3:0.

Čekićari su poveli u 16. minuti kada je Noble odlično uposlio Marka Arnautovića koji je postigao gol za 1:0.

Iako je Southampton imao svoje šanse da stigne do izjednačenja, domaći su u 69. minuti ipak stigli do 2:0, a strijelac je ponovo bio Arnautović koji se odlično snašao u petercu Southamptona.

Samo tri minute kasnije West Ham je stigao i do trećeg gola, a strijelac je ovaj put bio Fredericks.

U drugoj utakmici Wolverhampton je na svom terenu savladao Fulham sa 1:0. Iako su domaći dominirali veći dio utakmice, do gola su stigli tek u 75. minuti kada je Doherty ubacio loptu u šesnausterac Fulhama, a Dendoncker sjajnim volejom pogodio za 1:0.