Totalno zbunjen: Igrač Juventusa nije mogao da vjeruje da mu je priznat gol

Mislio da je u ofsajdu

E. Čaušević

Juventus igra trenutno na svom terenu protiv Genove utakmicu 30. kola Serije A.

Stara dama vodi sa 3:1 u finišu utakmice, a čini se da je sve dileme oko pobjednika riješio rezervista Weston McKennie.

McKennie je na teren ušao u 68. minuti, a samo dvije minute kasnije zabio je pogodak za 3:1 nakon asistencije Danila.

No, Amerikanac je i sam bio zbunjen što je gol priznat jer je očito bio siguran da je u ofsajdu. Ipak, usporeni snimak je pokazao da je sve regularno, te je McKennie mogao da proslavi svoj peti gol u Seriji A.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: