Demirović i Freiburg nemoćni u Wolfsburgu

Bundesliga

Wolfsburg je u 19. kolu Bundeslige savladao Freiburg sa 3:0.

Tim Olivera Glasnera igra fenomenalno ove sezone i sa nova tri boda su stigli do trećeg mjesta na tabeli.

Freiburg sa bh. napadačem Ermedinom Demirovićem im danas nije bio veći problem i lagano su slavili sa uvjerljivih 3:0.

Brooks je u 21. minuti doveo domaće u vodstvo od 1:0, da bi sjajni Weghorst u 39. minuti zabio za 2:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku je bilo samo pitanje trenutka kada će Wolfsburg zaključiti pobjedu.

Desilo se to na kraju u 85. minuti kada konačnih 3:0 postavlja Gerhardt.

Ermedin Demirović je na terenu proveo sat vremena u poraženom sastavu.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Bundesliga, 19. kolo:

Wolfsburg - Freiburg 3:0

Tas14
Demirović nije kriv za poraz, svako tko je gledao utakmicu je primjetio lošu odbranu Frajburga. Demirović je imo naiveću ocijenu nalon utakmice