Igrači malenog Barbastra osramotili i klub i grad svojim potezom prema legendarnom Xaviju
Mnogo nervoze bilo je nakon utakmice.

Ovo im nije trebalo

Esmer Oštraković

Ekipa Barcelone ostvarila je pobjedu od 3:2 na gostovanju kod Barbastra, a u završnici utakmice viđena su dva penala, po jedan na obje strane.

Nakon utakmice vladala je velika nervoza, a sve je najbolje na svojoj koži osjetio trener Barcelone Xavi Hernandez.

Iako se činilo da je utakmica pod kontrolom Barcelone, sve je na kraju završeno sa dosta tenzija, a čak je i Xavi dobio žuti karton zbog protesta na sudijske odluke.

Nakon utakmice dva igrača Barbastra odlučila su se na jako ružan potez prema Xaviju, te su ga odgurnula.

Prvo je jedan od igrača koji je bio na klupi došao do Xavija i nešto mu rekao, te ga je odgurnuo, a trener Barcelone bio je zbunjen.

Nakon toga, jedan od igrača koji je igrao u prvom timu, Crespo, se prvo rukovao sa Xavijem, a zatim ga je na iznenađenje svih odgurnuo.

Barcelona imala sigurno vodstvo, penal unio nemir

Do vodstva gosti stižu u 19. minuti. Raphinha je upisao asistenciju, a gol za vodstvo gostiju postigao je Fermin Lopez.

Početak drugog poluvremena donio je drugi gol za goste. Fort je asistirao, a Raphinha matirao domaćeg golmana.

Devet minuta kasnije Jaime upisuje asistenciju, a gol za domaći tim postiže Adria De Mesa Garrido.

Imali su igrači Barbastra sjajnu šansu da dođu do poravnanja u 80. minuti. Garcia je šutirao, ali lopta ide malo pored gola.

Penal za Barcelonu dosuđen je u 87. minuti. Odgovornost je preuzeo Lewandowski, te je bio siguran sa bijele tačke.

Imali su i domaći penal. Dosuđen je u 93. minuti, a siguran je sa bijele tačke za domaći tim bio Marc Prat.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: