Za gol je nekad dovoljno imati dvojicu - golmana i Wernera!

Leipzig vodi u Kelnu

Leipzig je u Kelnu stigao i do trećeg pogotka i vodi s 3:1 protiv istoimene domaće ekipe.

Fudbaleri Leipziga na pragu su pobjede kojom će se otisnuti prema grupnoj fazi Lige prvaka, mada nisu dobro otvorili meč.

Cordoba je u sedmoj minuti doveo Jarčeve u vodstvo, ali do poluvremena Schick i Nkunku pogađaju za preokret, a u 50. minuti novi gol sjajnog Tima Wernera.

Nakon prekida i slobodnjaka za Keln, golman gostiju Gulasci hvata loptu, ispucava je odmah na polovinu domaćih, Werner u sprintu sam izlazi pred Horna i zabija za 3:1.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ubrzo je Modeste smanjio na 3:2, pa 35 minuta prije kraja treba očekivati nova uzbuđenja.