Zaboravljeni Nemanja Bilbija konačno se upisao u listu strijelaca

Postigao drugi pogodak u pobjedi svog tima

U Južnoj Koreji jučer su odigrani susreti osmine finala Kupa te zemlje, a Gangwona Nemanje Bilbije upisao je pobjedu nad Paju Citizenom 2:0.

Bilbija je konačno dobio priliku da pokaže svoje kvalitete i posao odradio na najbolji mogući način. Prvo je Seo Myeong Won u 35. minuti pogodio za 1:0, da bi upravo Bilbija u 67. minuti postavio konačnih 2:0.

Nekadašnji nogometaš Zrinjskog u Koreji je do sada upisao četiri nastupa, a jučer je na terenu proveo 68. minuta.

Podsjetimo, ovaj Banjalučanin je za zimu napustio Zrinjski i Premijer ligu naše zemlje. U prvom dijelu sezonu je briljirao,  te je i dalje drugi strijelac lige sa 14 postignutih pogodaka.

Tek nedavno ga je pretekao Sulejman Krpić, kapiten Željezničara koji je postigao gol više.