Zanimljiv duel juniora Krupe i Zvijezde 09 završen remijem

Premijer omladinska liga BiH, 10. kolo

Juniori Krupe i Zvijezda 09 su danas odigrali zaostalu utakmicu 10. kola Premijer omladinske lige. U Krupi je viđen zanimljiv meč, a na kraju je završen remijem, rezultatom 2:2.

Gosti iz Etno sela Stanišići su na ovom meču dva puta vodili, ali su se iz Krupe vratili sa samo jednim osvojenim bodom.

Povela je Zvijezda 09 u 21. minuti preko Vintonji Alekse, a ispostavilo se da je 0:1 i rezultat prvog poluvremena.

Krupa je do poravnanja stigla u 58. minuti preko Danila Šipovca, da bi samo nekoliko trenutaka kasnije Igor Blagojević doveo juniore Zvijezde 09 u novo vodstvo.

Ipak, Viktor Vrebac u 74. minuti pogađa za novo poravnanje Krupe i postavlja konačni rezultat utakmice, 2:2.

Juniori Zvijezde 09 su nakon ovog susreta ostali na trećem mjestu na tabeli i sada imaju 26 bodova, dva boda manje od drugoplasiranog Zrinjskog i tri manje od prvoplasiranog Željezničara. Krupa je trenutno sedma sa 17 osvojenih bodova.

Premijer omladinska liga BiH za juniore, 10. kolo:

FK Krupa - FK Zvijezda 09 2:2 (Šipovac 58', Vrebac 74'/Vintonji 21', Blagojević 59')

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-19:

FK Krupa: Knežević, Vuković, Miladinović, Vrebac, Šipovac, Glamočić, Nenad, Anđelić, Guskić, Guzijan, Novković.

FK Zvijezda 09: Mijović, Draganić, Svjetlanović, Matić, Tomić, Živković, Blagojević, Šujić, Rakić, Elek, Vintonji.