Kakaks
Malac
Ubit ce vas RODJENI
Starigrad01
Velež će hmeljkana pobjedit sigurno.Tanak je željkan.Ni sudije im neće moći pomoći,ma kolko se trudili.
samac
Ovom Želji se mora priznat da igraju na trku i zalaganje fanatično do gola a onda valjanje nedo bog da je sudija svirio penal za Igman sudiji bi glavu otkinuli .Nikakvog fer pleja prema protivniku.
Seronje
Sarajevo je preksinoc odlicno odigralo .Imali su pored gola,poslije greske Veleza ,jos "0" prilika.
Manager
Sve je tako samo obrnuto
Hellas
Gledajuci sudjenje u prvih ovih 6 kola: Borac, Zrinjski, Sarajevo i Zeljo u Evropu i za prvaka. Ovi ostali i ako budu se primakeli sudije ce ih masakrirati.
Fino alla Fine
user1674297497
Igraš protiv igmana kući na crvenoj grbavici,i valjaju se po terenu zadnjih 10 minuta,sramota za klub,bolje da.ne idu u mostar
Carmagle
Kako ovi kitari prate Zeljeznicar, cccc....
hzsg
Bravo TOPUZOVIĆU, sve se znalo...., , IMA LI PENALA ZA IGMAN, jeli ga ne želiš svirati ili ti je takva bila naredba...., NEMA NAMA NAPRIJED......
Neddim1
jesi realan pitarski jazavče? samo kmečite, i sa milionima kamionima smo vam noćna mora. kmee kmee
rabodimis
@Neddim1 Svaka cast, argumentovano si mu objasnio skoro sve.. Ja bih dodao da si preskroman, vi ste nocna mora za cijelu drzavu, ne samo nasa.. to bi bilo ispravnije.. Vi ste sramota drzave, sport se davno razocarao u vasu logiku i nacin rada. Sav ovaj kriminal i sudijsko maltretiranje ste zapoceli upravo vi sa morzom na celu.. kriminal vam je u genima.. Nista ti nisi pogrijesio, stvarno nije realno ocekivat da zelji onakav penal sviraju, da je kojim slucajem bila kontra situacija plakali bi svi do jednog, busile bi se lopte.. Hiljade vas izroni kad treba branit neku slucajnu nazovi nepravdu nad zeljom a neki dan protiv TC-a nigdje ni jednog.. Kakva bolan nocna mora, to je preskromno.. vi ste horor uzivo za svakog ko voli sport.. lazovi, lopovi, licemjeri.. Decenijama vec.. ;)
limvotemirvah
Prednost vam je sto su oni premoreni i ne mogu da izdrze ovaj ritam, plus igrali Europu. Ako ih ne dobijete treba vas biti sram.
Lafac
Ko se valjao do 86'?
K79
od cega su druže premoreni? sezona tek počela ako su igrali evropu nisu u rudniku kopali
user1676717906
VelikiMislilac
Sramota!!! Za zacrveniti se, mene stid za njih. Cilj ne opravdava sredstva!!!
Zeljo pojma nema, ali nenormalno borbena ekipa. Prava ona seljacka.
Hellas
Bas ko onomad Travnik sto je bio.
Hadzija123
A daj mi reci ti mudri civjece Boga ti sta ste to vi pokazali u dosadasnje dijelu prvenstva pogotovo proslu utakmicu od ekipe koja ce se po svemu sudeci boriti za opstanak dok je Igmanipak ekipa iz gornjeg dijela tabele cak imaju bodova kao i mi
user1676328842
Željezničar pravi seljački klub
Bajernovac
Koji naslov sutirali 3 x u gol a Igman 4 x cirkus liga
maco12
Nije mi Željo bio mrzak nikad ali ovi igrači su sramota žešća pa kad su dali gol do 97 dok je trajala utakmica nije se igrala 1 minuta ukupno tolika previjanja i grčeve nisam odavno vidio nema lopte baš ste jadni pa znate li da ovo ide preko tv pa ljudi vam se smiiju jeli vas stid?
Ti mora da pratis Premiership ili La Ligu haha. Ovako je 90% utakmica u nasoj seljackoj PLBiH.
maco12
Je ali ovo je ipak previše
MrziteljKomunjara
A sta je bilo od 65te do 86e minute? Ko se valjao tada, ovo je vise iz inata bilo. Mada navijam za Zelju do 10-20 metara ko Liverpool kad dodju do 10-20 metara od protivnickog gola kraj.
Hadzija123
A jeli macoooo a sta je bilo do gola to nisi gledao ili sinpoceo gledati utakmicu kada je pao gol,vitavompoluvrijeme valjanje zadrzavanje i tako to eeee pa brataro uzvraca se istom mjerom auuuu sto te stari pametnog napravio hahahha
Ende
Ovi bušitelji, poprilicna ciganija :D
mido1921
Mama ti nema ništa protiv bušitelja, čak naprotiv.
vence
Ako ovakvom Zelji Velež u subotu ne utrpa 3 komada trebaju ispasti iz lige
Patrice77
A Velez je nesto jaci, bole oci od njihove igre...
vence
Ma nemoguće onako biti loš..užas. Ili je Igman, fkt..ekipčina. Od 80te minute se valjaju i zadrzavaju vrijemw, a sudija kao produzio 5 min i od toga se aktivno igralo 20 sekundi
Dobro, ne trebaju ispast, ali ih moraju dobiti. Zeljo igra na borbu, pojma nemaju. To se lako rijesi.
user1676312914
Ciganija teška!!!
Lavillenie
Bar nam igraci ne brane loptama sa linije hahaha
Lavillenie
BigBosnianBoss
Popisam vam se na naslov,bolan ne bio kao da je zeljo imao 15 sansi pa kao jedna morala uć'.Fujj
avalkaB
Kada se lopta ispuca jer vam je igrač na podu, vratite protivniku loptu Željkane, ne morate svaku bušit.
mido1921
To je taj seljački fer plej, koji ima samo u Premijer ligi. Nabio loptu u aut kako bi zadržavao vrijeme.
Almir5556
I djecu sto dofacaju lopte ste naucili kako da se ponasaju kad cuvate rezultat. Sramota!!!
user1680025161
Sta je morala uci, klosari najveći
Ende
Napravio krpic faul u napadu, sa mjeseca se vidjelo :D
Da je završilo x zalili bi se na sudjenje, a to sto se igmanu ne svira penal nikom ništa. Mrs ****la vas liga ova
mido1921
kmeeee Umri kitaru mali
mido1921
Mamicu ti nabijem, jel ikad prošla i jedna utakmica da ti nisi oštećen jer se nije sudio penal protiv Želje. Hebo ti Vico mater.
user1657879699
Ovi samo kuci mogu pobijedit
Koliko jaka liga da i golmana uzmu grcevi
Ende
Opet sudija igrac utamice ... nema odvratnije ekipe na planeti, kako za ovo neko moze navijati .. povraca mi se :D
dragonicas
Bar nemamo dva golmana heheheh. Veliki Željezničar !
mido1921
Morat će Mirvić početi plaćati sudije osim kad njanjajevo igra i kad Željo igra.
daske06
Nafakali tim i nista vise.
King_Kenny
...u 78.minuti cist i ocigledan penal za Igman se ne svira...bruka i sramota...i ovi Seljkanovi navijaci se nasli da nekome nesto pricaju o sudjenju...HAHAHAHAHAHAHAHAHAH...