13

Komentari (13)

SaDrugeStrane
Mnogo se tješe ovi pitari da su jači, dominirali smo tekkmu i navijanje, koreografiju također, primili smo dva gola normalna nema šta, i onda se nadje par debilnih navijača Jajajeva i kažu sudija vam pomogao, 6 minuta nadoknade, vaše izlezavanje od 50 minute, bakljade te koskanje na terenu sta ste očekivali da će produžiti jedno 2 3 min? Primiti dva gola u roku par minuta kada se treba igra završiti je smiješno ustvari presmjesno, to što se nesposobni bili i protiv TUZLE I PROTIV SLOBODE I PROTIV IGMANA, A POSEBNO PROTIV NAS, to je vaš problem!
SarayBosna
Jel ti to Admir Šehović pomogao da napišeš komentar? Najgora sorta ljudi ste vi koji dođete jednom godišnje na utakmicu i prosipate komentare po portalu. Fudbal je igra koju uz gledanje treba i razumjeti, kontaš? Izgleda da ne
Svaka tekma, mjesto JUG, znaš ono mjesto gdje se okuplja prava raja, navijači kluba, ne rezultata... Znaš ono kao navijač kad god se gubi nema prestanka što se navijanja tiče i boli te uho gubite li ili ne, a opet ih bodrite kad stanu ispred vas, umjesto psovke čuješ pjesmu: "Volim te Željo", ah da naravno da ne znaš...
SarayBosna
Ne znam, ja navijam za FK Sarajevo i znam da sa mojim prijateljima koji navijaju za FK Željezničar pijem kafu svaki dan i znam da ih poštujem jer znam ko su i šta su. A ti SIGURNO nisi jedan od onih koji mogu među pravu raju, već pokušavaš nekog da impresioniraš kako ti znaš gdje je jug, bla bla. Ti i tebi slični nikad neće biti dio prave raje, kontaš? Ne kontaš i nikad nećeš skontati.
King_Kenny
...ne cudi ovo slavlje,bod protiv Sarajeva je velika stvar za svaki mali klub,pa tako i za njih...
DV69
Slavi se 0-2 iz 89. minute jufkice moja
user1574859714
Mulalic nije izgubio 5 derbia petaru. Niko nikada od vasih nece to uraditi. 4 utakmice niste pobijedilii Mali ste.Premala vjestacka tvorevina.
Chico
Sportsport i ostala medijska masinerija prave kosovski mit od sinosnje utakmice. Prave atmoaferu kao da su zeljescari pobijedili, a zapravo spasavali zivu glavu i to uz pomoc sudije. Mitomani bili, mitomani ostali.
veliki73
Pojasni mi to uz pomoc sudija, pa paša moj da Hadzic i Dudic nisu uz aut liniju vrsili pritisak na igrace da se što više valjaju, sudija ne bi produžio 6 nego 3 minute, a malo pogledaj snimak pa vidi ko je imao pomoc sudija
user1590487551
A ne spominjes da je Musa trebao dobit karton crveni prije Cirjaka ne spominjes da je bio faul kod drugog gola Sarajeva ne spominjes faul nad Cocalicem i morao izaci ne spominjes prekidanje napada zelje u drugom poluvremenu itd.itd.Imate pare imate sve al upamti da su kod vas sve placenici koji ne znaju sta je derbi i nemaju SRCEEEE.lijep pozdrav do slijedeceg pokušaja da pobjedite
Hasimaga
@Chico to je ta polika Dimitrijevica, samo mitovi i nebuloze, "bore se " protiv onoga sto u stvari jesu, rezimski klub.
DV69
Najzalosnije mi je što pitari misle da slavimo bod protiv njih.... slavimo 0-2 iz 89. minute budalice male