Koševo eruptiralo u 12. minuti

Ziljkić za 1:0

Sarajevo od 12. minute vodi s 1:0 protiv Torpeda. Pogodio je Almedin Ziljkić na asistenciju Kyeremeha.

Koševo je proključalo u 12. minuti duela 1. pretkola Konferencijske lige protiv Torpedo Kutaisija. Iz prve prave šanse Bordo tim je došao do vodstva.

Kyeremeh je dobio loptu na desnoj strani i pronašao je Almedina Ziljkića koji postiže pogodak za 1:0 za erupciju oduševljenja 20.000 na stadionu Koševo.

Naravno na Koševu je nastala erupcija oduševljenja, a Bordo tim je u prednosti sada s ukupnih 3:2.

Treba napomenuti da su gosti dobro ušli u ovaj meč i u sedam minuta su imali dvije jako dobre šanse, ali je golman Šahinović sjajno odbranio pokušaje igrača ovog tima.