Zlatan Ibrahimović ponovo junak Galaxyja

Pogodio za pobjedu

Švedski napadač Zlatan Ibrahimović sinoć je donio novu pobjedu Los Angeles Galaxyju.

Galaxy je ugostio Chicago Fire, novi trener Guillermo Barros Schelotto imao je dosta problema s povredama u zadnjoj liniji, ali je u napadu imao - Ibru.

U prvom dijelu mreže su mirovale, a prvi do vodstva dolaze gosti preko Saponga u 49. minuti.

U 60. minuti Alvarez je ušao u igru i za mladog igrača je to bio debi, da bi osam minuta kasnije asistirao Steresu za 1:1.

Deset minuta prije kraja Ibrahimović postiže pogodak za prvu pobjedu Galaxyja u novoj sezoni.