Zrinjski odnio tri boda sa Tušnja

22. kolo Premijer lige BiH za juniore

U okviru 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine za juniore svoj susret su odigrali Sloboda i Zrinjski. Na kraju veliku pobjedu ostvarili su gosti iz Mostara rezultatom 1:0 (1:0).

Zrinjski odnio  tri boda sa Tušnja
Fudbaleri Zrinjskog ostvarili su veliku pobjedu na Tušnju te time došli na korak do osvajanje titule u juniorskoj konkurenciji

U prvom poluvremenu vidjeli smo dosta čvrstu utakmicu, gdje se borba vodila u veznom redu, gdje su obje ekipe pokušavale da ostvare prevagu u tom dijelu terena.

Trenutak nepažnje domaćeg tima iskoristio je Zrinjski koji je u 17. minuti preko Matea Ramljaka došao u vodstvo. Ujedno je to bio i rezultat prvog poluvremena.

Nastavak susreta nije donio puno prilika sa obje strane, igralo se čvrsto od samog početka drugog poluvremena.

Rezultat se nije mijenjao do kraja susreta, pa na kraju velika tri boda osvajaju gosti iz Mostara.