Zvijezda sigurna protiv Novog Travnika

Rutinska pobjeda domaćina

Nogometaši Zvijezde bili su sigurni u meču 23. kola Prve lige Federacije BiH protiv Novog Travnika.

Zvijezda je bila veliki favorit na Banja Ilidži protiv pretposljednje ekipe lige, a na kraju su izabranici Mileta Lazarevića došli do 11. pobjede u Prvoj ligi FBiH i ostaju u gornjem dijelu tabele, iza Veleža i Olimpika.

Domaći su do vodstva došli u 33. minuti, kada je mrežu gostujućeg golmana zatresao Slađan Antić.

S rezultatom 1:0 otišlo se na odmor, a u nastavku su domaći još jednim golom riješili pitanje pobjednika. Amar Mehić je u 57. minuti postavio konačnih 2:0.

Zvijezda - Novi Travnik 2:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Zvijezda: Ružić, Petrović, Kurtalić, Lukić, Šarić, Antić, Vulić, Maksimović, Jazvin, Mehić, Đekić.

NK Novi Travnik: Poračanin, Brljak, Zaimović, Turić, Petak, Hota, Silajdžija, Opardija, Velić, Lucić, Buljubašić.

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: