Katastrofalan ulazak u utakmicu i novi debakl bh. hokejaša

Poraz od Južne Afrike

E. Ganibegović

Hokejaška reprezentacija BiH doživjela je još jedan poraz na Svjetskom prvenstvu divizije IIIB koje se igra u Južnoj Africi.

Nakon uvodnih poraza od Južne Afrike i Tajlanda, na red je stigao novi duel s domaćinom i novi debakl - 6:2.

Odigrali smo katastrofalnu prvu trećinu meča u kojoj smo primili čak pet golova.

Samaai je doveo JAR u vodstvo u 4. minuti, da bi Mrkva izjednačio tri minute kasnije.

Nakon toga Birrel, Krotz, van Doesburgh, Cmptom i Giot zabijaju pet golova i rješavaju pitanje pobjednika.

Druga trećina donosi još jedan gol Mrkve i to na samom otvaranju i do kraja nismo više vidjeli golove.

Sutra se naša selekcija od 18 sati sastaje s Tajlandom za kraj nastupa na Svjetskom prvenstvu i jasno je da nam slijedi relegacija u četvrtu grupu.