A ko bi drugi? Spanoulis donio Olympiakosu novu pobjedu

Nova pobjeda Grka

Olympiakos je u Istanbulu u 14. kolu Eurolige savladao domaći Anadolu Efes sa 61:58.

Gosti iz Pireja uspjeli su preokretom u finišu da dođu do pobjede, a junak u redovima crveno-bijelih je naravno bio Vasilis Spanoulis.

Imali su domaćži dvocifreni minus u prvoj četvrtini, ali u zadnjoj dionici su uspjeli da se vrate, no u neizvjesnoj završnici do pobjede dolazi Olympiakos.

Minut prije kraja Spanoulis je s velike udaljenosti pogodio trojku pri rezultatu 56:56 i to je bio trenutak odluke.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Olympiakos se sada izjednačio s CSKA Moskvom i obje ekipe imaju po 11 pobjeda i tri poraza.

Spanoulis je s 12 poena bio najefikasniji igrač Olympiakosa, dok je Thompson ubacio 11 poena, a Jamel McLean 9. Krunoslav Simon sa 17 i Errick McCoullum sa 16 bili su najbolji u timu Anadolu Efesa.