Fenerbahče se poigrao sa Milanom, Barcelona u drugom poluvremenu slomila otpor Budućnosti
Nakon ovog kola Barcelona je peta na tabeli, dok je Budućnost na petnaestoj poziciji. Milano se nalazi na osmom mjestu, a Fenerbahče je prvi na tabeli.

Odigrane utakmice 29. kola Eurolige

E. Oštraković

U utakmica 29. kola Eurolige pobjede su ostvarile ekipe Fenerbahčea i Barcelone.

Fenerbahče je u gostima ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Milana, dok je Barcelona tek u posljednjoj četvrtini slomila otpor Budućnosti.

Milano na domaćem terenu nije uspio pružiti dobar otpor Fenerbahčeu. Već nakon prvog poluvremena gosti su vodili sa 52: 42. Domaća ekipa niti u drugom poluvremenu nije uspjela do povratka, te je Fenerbahče na kraju ostvario pobjedu od 104:90.

Barcelona se na domaćem terenu sve do posljednje četvrtine mučila protiv Budućnosti, a na kraju su uspjeli ostvariti pobjedu. Nakon prvog poluvremena gosti su čak imali vodstvo od dva razlike, a rezultat je bio 46:44. Barca je u drugom poluvremenu zaigrala dosta bolje te su na kraju ostvarili pobjedu od 95:83.