Američki košarkaš K.C. Rivers jučer je i zvanično postao igrač Crvene zvezde.
Rivers je uspješno prošao ljekarske preglede i potpisao za Crvenu zvezdu do kraja sezone pa je tako tim iz Beograda dobio veliko pojačanje.
Ovaj 31-godišnji košarkaš je ove sezone igrao za talijansku Reggianu za koju je u prosjeku imao 15.6 koševa, 4.9 skokova i 2.4 asistencije po utakmici, a u posljednjoj utakmici za talijanski klub je postigao 30 poena.
Ima veliko iskustvo igranja u Euroligi gdje je nastupao za Real Madrid, Khimki, Panathinaikos i Bayern, a sa Realom je 2015. godine osvojio i naslov evropskog prvaka.
Rivers i zvanično u dresu Crvene zvezde! | 📝: https://t.co/5DuHgZSPZs
— KK Crvena zvezda (@kkcrvenazvezda) February 11, 2019
Welcome! 🔴⚪️#WeAreTheTeam #kkcz #Zvezdas pic.twitter.com/aVRj8zfBeh
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.