Musa uništava Partizan: Obradović gledao u nevjerici deset minuta za pamćenje

Real dominira

Haris Zilić

U 16. kolu Eurolige Real je dočekao Partizan u Madridu, a u prvom poluvremenu na parketu je postojala samo jedna ekipa. Real na poluvremenu ima prednost 48:36.

Real je u prvom poluvremenu razbio goste iz Beograda rezultat, a prednost je mogla biti i veća da u nekoliko napada nisu domaćini imali brze šuteve.

Prvu četvrtinu Real je dobio 26:19 na krilima našeg Džanana Muse koji je igrao nevjerovatno.

Musa je rešetao koš Partizana i za deset minuta gostima iz Beograda je utrpao 16 poena što je nevjerovatan učinak.

Naš košarkaš je bio kao u transu i izabranici Željka Obradovića nisu imali rješenje u prvom poluvremenu.

Partizan nije ni služio šut, a Real je dominirao i pod košem tako da realno stanje u prvom poluvremenu.

U redovima Partizana Caboclo se u prve dvije četvrtine izdvojio sa 12 ubačenih poena.

Vidjet ćemo da li gosti u nastavku imaju kakav odgovor na igru Kraljeva.

Kao stvari stoje Real još jednom pokazuje da im teško ko može prariati i u ovoj sezoni.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Podsjetimo, Madriđani brane titulu u Euroligi osvojenu prošle sezone.

Partizan je bio u sjajnom naletu ove sezone, ali odgovor u Madridu nemaju, barem ne nakon prvog poluvremena.

Zaprati BC Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: