Real u Blaugrani pregazio Barcelonu

Katalonci nemoćni

Košarkaši Real Madrida pregazili su u Blaugrani Barcelonu u meču osmog kola Eurolige rezultatom 102:63.

Barcelona je večeras bila pregažena pred svojim navijačima od ljutog rivala, koji je pitanje pobjednika riješio nakon samo petnaestak minuta igre.

Real je poslije prvog perioda igre vodio 29:17, a na poluvremenu je već imao ogromnih 23 poena prednosti (54:31).

U nastavku se nastavilo razbijanje nemoćnog domaćina, koji je pregažen i u zadnjoj četvrtini.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Sergio Llull je ubacio 20 u pobjedi Reala, Jaycee Carroll 19, a Anthony Randolph 18 poena. Tyrese Rice je bio jedina svijetla tačka u domaćem timu sa 23 ubačenih poena.