Shengelia razbio tablu i prouzrokovao 20-minutni prekid

Gruzijac nije uspio zakucati, ali...

Iako je počela 15 minuta prije meča Darussafaka - Olympiacos, utakmica Khimki - Baskonia je završila poslije duela u Istanbulu.

Baskonia je upisala gostujuću pobjedu nad Khimkijem u 15. kolu Eurolige rezultatom 77:85, ali je ovaj susret obilježio i prekid od 20-ak minuta.

Početkom drugog poluvremena košarkaš Baskonije Tornike Shengelija je pokušao atraktivno završiti alley-oop, ali mu je lopta ispala prije nego što je uspio zakucati.

Iako nije uspio zakucati, Shengelia je uspio razbiti tablu, pa je susret morao biti prekinut dok se šteta ne sanira.