Micić nije mogao na noge nakon duela, Ražnatović otkrio o kakvoj se povredi radi

Nije riječ o težoj povredi

Samir Mlaćo

Ružne scene vidjeli smo jučer na meču Anadolu Efesa i Fenerbahčea.

Naime, pred kraj treće četvrtine srbijanski košarkaš Vasilije Micić krenuo je u dribling, a zatim se nakon duela srušio na parketu.

Nije mogao ustati, pritrčali su doktori,a vidljiva je bila više nego bolna grimasa na licu Micića.

Mnogi su bili mišljenja da se radi o težoj povredi, posebno kada se vidjelo da Micić ne može 'normalno' stati na noge.

Protivnički košarkaš je brzo ustao, dok je Micić uz pomoć kolica napustio parket.

Sada su stigle lijepe vijesti.

“Povreda Vasilija Micića nije toliko ozbiljna. Vratiće se na teren za sedam do deset dana“, napisao je Micićev menadžer Miško Ražnatović.

Kada je riječ o utakmici pobjedu je na kraju ostvarila ekipa Anadolu Efesa i to sam pet razlike, a konačan rezultat bio je 96:91.

Prva četvrtina bila je veoma izjednačena, a to najbolje opisuje rezultat nakon završene dionice. Bilo je 28:28.

U drugoj četvrtini nešto bolja igra Fenerbahčea i to im je donijelo prednost od dva poena na poluvremenu.

Potražite više informacija na temu Super Ligi:

Ipak, treća četvrtina u potpunosti je pripala Anadolu Efesu i na kraju su uspjeli da ostvare pobjedu na svom terenu.

Nakon ovog kola ekipa Anadolu Efesa nalazi se na drugom mjestu sa 50 osvojenih bodova, a isto ima i trećeplasirani Fenerbahče koji ima i utakmicu manje. Prva je ekipa Turk Telekoma koja ima 53 osvojena boda.