Vlašić: Moram pohvaliti cijelu momčad

Nova pobjeda Širokobriježana

S. Mlaćo

Košarkaši Širokog sinoć su obradovali svoje navijače pobjedom protiv Splita 103:84.

Širokobriježani u ABA 2 ligi imaju skoro 6-5, te svakako mogu biti zadovoljni.

Sinoć su pružili veoma kvalitetniju partiju, a sve je bilo jasno nakon prve četvrtine i rezultata 31:13.

"Odigrali smo ono što smo planirali, maksimalno agresivno i rastrčano, kako težimo. I one minute kad nas je Split malo umirio izvukli su raspoloženi Goran Filipović, te Mateo Drežnjak. No, moramo pohvaliti cijelu momčad što se tiče pristupa, te osjećam da polako ulazimo u fazu igrre kojoj težimo", kazao je trener Širokog Hrvoje Vlašić.

Potražite više informacija na temu ABA liga 2:

Trener Splićana Ivica Skelin čestitao je domaćinu na pobjedi, te naveo da je najveća bila u agresivnosti.