Zvezda lagano sa FMP-om
Beogradski tim je za sada nezaustavljiv u ABA ligi (Foto: ABA)

16. pobjeda sezone

Košarkaši Crvene zvezde savladali su FMP u 16. kolu ABA lige rezultatom 79:62.

Beogradski tim još uvijek nema poraza u ABA ligi, a večeras su stigli do 16. trijumfa protiv bratskog FMP-a, koji je bio lagan zalogaj.

Već nakon prvih deset minuta igre bilo je vidljivo da FMP nema šta tražiti u ovom meču. Crveno-bijeli su ovaj dio igre dobili 18:9, da bi do poluvremena domaći tim otišao na 19 poena prednosti, 40:21.

Nije FMP mogao napraviti previše ni u nastavku. Do kraja utakmice Zvezda je lagano završila posao i došla je do nove pobjede.