Sjajan susret odigrali su bh, predstavnici

Kup CEV-a

E. Dindić

Sjajan susret otišao je na stranu domaćih odbojkašica, pred revanš u Brčkom.

U prvoj utakmici šesnestine finala Kupa CEV-a odbojkašice Banja Luka Volleya sa 3:2 savladale su Jedinstvo Bimal.

Bio je ovo pravi okršaj bh. predstavnika u Europi, koji je nakon velike borbe otišao na stranu domaćih odbojkašica. Prvi set odlazi na stranu BL Volleya sa 30:28. Gošće iz Brčkog uzvraćaju u drugom i trećem setu koji dobijaju sa 25:15 i 26:24 te preokreću rezultat u setovima u svoju korist.

Domaće odbojkašice se nisu predavale te četvrti set osvajaju sa 25:15, te poravnavaju rezultat u setovima na 2:2.

Potražite više informacija na temu Odbojkaško prvenstvo BiH (Ž):

U petom setu gledali smo pravu dramu, koja odlazi na stranu domaćeg tima rezultatom 15:11 za veliku pobjedu od 3:2 u setovima, pred revanš u Brčkom koji je na rasporedu za dvije sedmice.