Ludnica na San Siru: Hernandez golom u 92. minuti vratio Milan na prvo mjesto!

Sjajna utakmica na San Siru

Esmer Oštraković

Milan je u sjajnoj utakmici u okviru 14. kola Serie A ostvario pobjedu na domaćem terenu protiv Lazija.

Krenulo je sjajno za domaće koji su već nakon 17 minuta igre imali prednost od 2:0, te se činilo da će upisati laganu pobjedu.

Prvo je u 10. minuti Rebić pogodio za 1:0, a sedam minuta kasnije Calhanoglu je golom sa bijele tačke povisio na 2:0.

U 28. minuti Luis Alberto je postigao gol za 2:1, te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu, tačnije 59. minuti Immobile je vratio stvari na početak, a kako se utakmica bližila kraju svi su očekivali podjelu bodova.

Ipak, pobjedu Milanu i povratak na prvo mjesto donio je Hernandez golom u 92. minut utakmice, te je nastalo veliko slavlje domaćih nogometaša.

Zaprati AC Milan, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AC Milan Moje Teme

Alex10
Docekali navijaci milana da se malo raduju, kinezi im na prvom mjestu nesjecaju se ni oni kad su zadnji put bili ima 10g. Dugo je prvenstvo vidicemo ko ce na kraju da bude prvi..Forzza Juveee⚪⚫
1 13
user1584895618
Ideeeeemoooooo breeeee,nakon one kradje kod penalaaaa,jos vise mi je draga ova pobjedaaaaaa,sudijeee smecarriii,Milan je zimski sampionnn,Forza Milannnn per sempreee ?❤