Da Ronaldo pozavidi: Buduća uzdanica Zmajeva autor jednog od najljepših golova sezone u Hrvatskoj

Čuić pogodio makazicama

E. Ganibegović

Juniori Hajduka danas su sa 6:0 savladali Osijek u duelu 1. HNL.

Iako proljetni dio 1. HNL juniora počinje tek 19. februarae, Hajduk je danas na pomoćnom terenu stadiona Poljud ugostio sastav Osijeka. Radi se o zaostaloj utakmici 7. kola.

Slavili su "Bili" visokim rezultatom, a pobjedu je u drugom poluvremenu zapečatio sjajni mladi napadač iz Bosne i Hercegovine Filip Čuić, koji je postigao majstorski gol makazicama poslije dodavanja Antunovića.

Pogledajte.

Juniori Hajduka pobijedili su vršnjake iz Osijeka rezultatom 6:0, a posljednji gol je... pogledajte! 👏👏👏

Posted by HNK Hajduk Split on Saturday, February 12, 2022

Ovo je za Čuića bio 15. gol za Hajduk u 16. utakmici ove sezone i prosječno postiže gol na svake 84 minute.

Ovom pobjedom Hajduk se popeo na 1. mjesto na tabeli s 38 bodova, dva više od Lokomotive i tri od Dinama.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: