Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.09.20. 16:00 FK Fojnica 2
NK Katarina 0
13.09.20. 16:00 NK Šantići 0
OFK Lugovi 0
13.09.20. 16:00 FK Kaćuni 0
NK Romari 5
13.09.20. 16:00 NK Brnjaci 2
NK Bilalovac CPU 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
20.09.20. 15:30 NK Šantići
FK Kaćuni
20.09.20. 15:30 OFK Lugovi
NK Bilalovac CPU
20.09.20. 15:30 NK Katarina
NK Brnjaci
20.09.20. 16:30 NK Romari
FK Fojnica

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.09.20. 15:30 FK Kaćuni
OFK Lugovi
26.09.20. 15:30 NK Brnjaci
NK Romari
26.09.20. 15:30 NK Bilalovac CPU
NK Katarina
26.09.20. 15:30 FK Fojnica
NK Šantići

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.10.20. 15:30 NK Romari
NK Bilalovac CPU
04.10.20. 15:30 FK Kaćuni
FK Fojnica
04.10.20. 15:30 OFK Lugovi
NK Katarina
04.10.20. 15:30 NK Šantići
NK Brnjaci

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 15:00 FK Fojnica
OFK Lugovi
10.10.20. 15:00 NK Bilalovac CPU
NK Šantići
10.10.20. 15:00 NK Katarina
NK Romari
10.10.20. 15:00 NK Brnjaci
FK Kaćuni

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.10.20. 14:30 FK Fojnica
NK Brnjaci
17.10.20. 14:30 FK Kaćuni
NK Bilalovac CPU
17.10.20. 14:30 NK Šantići
NK Katarina
17.10.20. 14:30 OFK Lugovi
NK Romari

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 14:30 NK Romari
NK Šantići
24.10.20. 14:30 NK Bilalovac CPU
FK Fojnica
24.10.20. 14:30 NK Brnjaci
OFK Lugovi
24.10.20. 14:30 NK Katarina
FK Kaćuni

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Katarina
FK Fojnica
TBD TBD NK Bilalovac CPU
NK Brnjaci
TBD TBD NK Romari
FK Kaćuni
TBD TBD OFK Lugovi
NK Šantići

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Fojnica
NK Romari
TBD TBD NK Bilalovac CPU
OFK Lugovi
TBD TBD FK Kaćuni
NK Šantići
TBD TBD NK Brnjaci
NK Katarina

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Šantići
FK Fojnica
TBD TBD NK Katarina
NK Bilalovac CPU
TBD TBD NK Romari
NK Brnjaci
TBD TBD OFK Lugovi
FK Kaćuni

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Bilalovac CPU
NK Romari
TBD TBD FK Fojnica
FK Kaćuni
TBD TBD NK Katarina
OFK Lugovi
TBD TBD NK Brnjaci
NK Šantići

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD OFK Lugovi
FK Fojnica
TBD TBD NK Šantići
NK Bilalovac CPU
TBD TBD NK Romari
NK Katarina
TBD TBD FK Kaćuni
NK Brnjaci

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Brnjaci
FK Fojnica
TBD TBD NK Bilalovac CPU
FK Kaćuni
TBD TBD NK Katarina
NK Šantići
TBD TBD NK Romari
OFK Lugovi

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Šantići
NK Romari
TBD TBD FK Fojnica
NK Bilalovac CPU
TBD TBD OFK Lugovi
NK Brnjaci
TBD TBD FK Kaćuni
NK Katarina

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Elektrobosna Jajce
NK Nova Bila
13.09.20. 16:00 NK Gorica Guča Gora 4
NK Karaula 1
12.09.20. 16:00 NK Metalleghe BSI 4
NK Mladost Nević Polje 1
FK Dnoluka Jajce
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Metalleghe BSI
Slobodan
20.09.20. 15:30 NK Karaula
NK Elektrobosna Jajce
20.09.20. 15:30 FK Dnoluka Jajce
NK Gorica Guča Gora
20.09.20. 15:30 NK Nova Bila
NK Mladost Nević Polje

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.09.20. 15:30 NK Elektrobosna Jajce
FK Dnoluka Jajce
26.09.20. 15:30 NK Mladost Nević Polje
NK Karaula
NK Gorica Guča Gora
Slobodan
26.09.20. 15:30 NK Metalleghe BSI
NK Nova Bila

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.10.20. 15:30 NK Karaula
NK Metalleghe BSI
04.10.20. 15:30 NK Gorica Guča Gora
NK Elektrobosna Jajce
04.10.20. 15:30 FK Dnoluka Jajce
NK Mladost Nević Polje
NK Nova Bila
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.10.20. 15:00 NK Metalleghe BSI
FK Dnoluka Jajce
10.10.20. 15:00 NK Mladost Nević Polje
NK Gorica Guča Gora
10.10.20. 15:00 NK Nova Bila
NK Karaula
NK Elektrobosna Jajce
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
18.10.20. 14:30 NK Elektrobosna Jajce
NK Mladost Nević Polje
NK Karaula
Slobodan
18.10.20. 14:30 NK Gorica Guča Gora
NK Metalleghe BSI
18.10.20. 14:30 FK Dnoluka Jajce
NK Nova Bila

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.10.20. 14:30 NK Metalleghe BSI
NK Elektrobosna Jajce
24.10.20. 14:30 NK Nova Bila
NK Gorica Guča Gora
24.10.20. 14:30 NK Karaula
FK Dnoluka Jajce
NK Mladost Nević Polje
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
FK Dnoluka Jajce
Slobodan
TBD TBD NK Mladost Nević Polje
NK Metalleghe BSI
TBD TBD NK Karaula
NK Gorica Guča Gora
TBD TBD NK Nova Bila
NK Elektrobosna Jajce

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Mladost Nević Polje
NK Nova Bila
TBD TBD NK Gorica Guča Gora
FK Dnoluka Jajce
TBD TBD NK Elektrobosna Jajce
NK Karaula
NK Metalleghe BSI
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Gorica Guča Gora
Slobodan
TBD TBD NK Nova Bila
NK Metalleghe BSI
TBD TBD NK Karaula
NK Mladost Nević Polje
TBD TBD FK Dnoluka Jajce
NK Elektrobosna Jajce

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Nova Bila
Slobodan
TBD TBD NK Metalleghe BSI
NK Karaula
TBD TBD NK Elektrobosna Jajce
NK Gorica Guča Gora
TBD TBD NK Mladost Nević Polje
FK Dnoluka Jajce

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Dnoluka Jajce
NK Metalleghe BSI
TBD TBD NK Gorica Guča Gora
NK Mladost Nević Polje
TBD TBD NK Karaula
NK Nova Bila
NK Elektrobosna Jajce
Slobodan

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
NK Karaula
Slobodan
TBD TBD NK Mladost Nević Polje
NK Elektrobosna Jajce
TBD TBD NK Metalleghe BSI
NK Gorica Guča Gora
TBD TBD NK Nova Bila
FK Dnoluka Jajce

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Elektrobosna Jajce
NK Metalleghe BSI
TBD TBD NK Gorica Guča Gora
NK Nova Bila
TBD TBD FK Dnoluka Jajce
NK Karaula
NK Mladost Nević Polje
Slobodan