Raspored

Kantonalna liga USK

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.08.20. 17:00 FK Ključ 1
NK Borac Izačić 2
16.08.20. 17:30 NK Željezničar Bosanska Krupa 0
Omladinac 75 4
15.08.20. 17:30 NK Omladinac Sanica 2
Bajer 99 Velagići 2
15.08.20. 17:30 NK Mladost Vrnograč 3
NK Bratstvo B. Krupa 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.08.20. 17:00 Bajer 99 Velagići 1
FK Ključ 4
23.08.20. 17:00 NK Borac Izačić 2
NK Mladost Vrnograč 0
23.08.20. 17:00 NK Željezničar Bosanska Krupa 0
NK Omladinac Sanica 0
22.08.20. 17:00 Omladinac 75 4
NK Bratstvo B. Krupa 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.08.20. 17:00 FK Ključ 3
NK Željezničar Bosanska Krupa 1
29.08.20. 17:00 NK Omladinac Sanica 2
Omladinac 75 2
29.08.20. 17:00 NK Mladost Vrnograč 3
Bajer 99 Velagići 2
29.08.20. 17:00 NK Bratstvo B. Krupa 1
NK Borac Izačić 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.20. 16:30 Bajer 99 Velagići 3
NK Bratstvo B. Krupa 3
05.09.20. 16:30 Omladinac 75 0
NK Borac Izačić 2
05.09.20. 16:30 NK Omladinac Sanica 1
FK Ključ 2
06.09.20. 16:30 NK Željezničar Bosanska Krupa 3
NK Mladost Vrnograč 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.09.20. 16:00 NK Borac Izačić 4
Bajer 99 Velagići 0
12.09.20. 16:00 NK Bratstvo B. Krupa 1
NK Željezničar Bosanska Krupa 0
12.09.20. 16:00 NK Mladost Vrnograč 7
NK Omladinac Sanica 0
12.09.20. 16:00 FK Ključ 1
Omladinac 75 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.09.20. 15:30 NK Omladinac Sanica 3
NK Bratstvo B. Krupa 1
19.09.20. 15:30 Omladinac 75 2
Bajer 99 Velagići 0
19.09.20. 15:30 FK Ključ 1
NK Mladost Vrnograč 2
20.09.20. 15:30 NK Željezničar Bosanska Krupa 0
NK Borac Izačić 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.09.20. 15:30 NK Bratstvo B. Krupa
FK Ključ
26.09.20. 15:30 Bajer 99 Velagići
NK Željezničar Bosanska Krupa
26.09.20. 15:30 NK Mladost Vrnograč
Omladinac 75
26.09.20. 15:30 NK Borac Izačić
NK Omladinac Sanica

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Bratstvo B. Krupa
NK Mladost Vrnograč
TBD TBD Bajer 99 Velagići
NK Omladinac Sanica
TBD TBD NK Borac Izačić
FK Ključ
TBD TBD Omladinac 75
NK Željezničar Bosanska Krupa

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Omladinac Sanica
NK Željezničar Bosanska Krupa
TBD TBD NK Mladost Vrnograč
NK Borac Izačić
TBD TBD NK Bratstvo B. Krupa
Omladinac 75
TBD TBD FK Ključ
Bajer 99 Velagići

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Borac Izačić
NK Bratstvo B. Krupa
TBD TBD Bajer 99 Velagići
NK Mladost Vrnograč
TBD TBD Omladinac 75
NK Omladinac Sanica
TBD TBD NK Željezničar Bosanska Krupa
FK Ključ

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Bratstvo B. Krupa
Bajer 99 Velagići
TBD TBD NK Borac Izačić
Omladinac 75
TBD TBD FK Ključ
NK Omladinac Sanica
TBD TBD NK Mladost Vrnograč
NK Željezničar Bosanska Krupa

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Bajer 99 Velagići
NK Borac Izačić
TBD TBD NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Bratstvo B. Krupa
TBD TBD NK Omladinac Sanica
NK Mladost Vrnograč
TBD TBD Omladinac 75
FK Ključ

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD NK Bratstvo B. Krupa
NK Omladinac Sanica
TBD TBD Bajer 99 Velagići
Omladinac 75
TBD TBD NK Mladost Vrnograč
FK Ključ
TBD TBD NK Borac Izačić
NK Željezničar Bosanska Krupa

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD FK Ključ
NK Bratstvo B. Krupa
TBD TBD NK Željezničar Bosanska Krupa
Bajer 99 Velagići
TBD TBD Omladinac 75
NK Mladost Vrnograč
TBD TBD NK Omladinac Sanica
NK Borac Izačić