Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.10.19. 18:30 Maccabi Rishon 55
Promitheas 88
02.10.19. 19:30 Ulm Basketball 79
Virtus Bologna 92
01.10.19. 19:00 BC Monaco 82
MoraBanc Andorra 66

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.19. 20:15 MoraBanc Andorra 97
Ulm Basketball 78
09.10.19. 18:30 Promitheas 74
BC Monaco 77
09.10.19. 21:15 Virtus Bologna 96
Maccabi Rishon 77

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:30 Virtus Bologna 87
MoraBanc Andorra 72
16.10.19. 19:00 Ulm Basketball 67
Promitheas 70
16.10.19. 18:30 Maccabi Rishon 77
BC Monaco 72

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.10.19. 18:45 BC Monaco
Ulm Basketball
22.10.19. 18:30 Promitheas
Virtus Bologna
22.10.19. 18:30 Maccabi Rishon
MoraBanc Andorra

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.19. 19:30 Ulm Basketball
Maccabi Rishon
30.10.19. 21:00 Virtus Bologna
BC Monaco
30.10.19. 20:00 MoraBanc Andorra
Promitheas

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD MoraBanc Andorra
BC Monaco
TBD TBD Promitheas
Maccabi Rishon
TBD TBD Virtus Bologna
Ulm Basketball

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Maccabi Rishon
Virtus Bologna
TBD TBD Ulm Basketball
MoraBanc Andorra
TBD TBD BC Monaco
Promitheas

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD MoraBanc Andorra
Virtus Bologna
TBD TBD BC Monaco
Maccabi Rishon
TBD TBD Promitheas
Ulm Basketball

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Ulm Basketball
BC Monaco
TBD TBD Virtus Bologna
Promitheas
TBD TBD MoraBanc Andorra
Maccabi Rishon

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD BC Monaco
Virtus Bologna
TBD TBD Promitheas
MoraBanc Andorra
TBD TBD Maccabi Rishon
Ulm Basketball

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.10.19. 20:00 Venezia 63
KK Partizan 66
02.10.19. 19:00 Tofaš 84
BC Limoges 71
01.10.19. 18:00 Lietuvos Rytas 92
Lokomotiv Kuban 86

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.19. 20:00 KK Partizan 93
Tofaš 80
09.10.19. 19:00 Lokomotiv Kuban 77
Venezia 63
09.10.19. 20:45 BC Limoges 82
Lietuvos Rytas 61

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:00 Venezia 76
Tofaš 65
16.10.19. 18:30 Lokomotiv Kuban 86
BC Limoges 75
15.10.19. 18:00 Lietuvos Rytas 61
KK Partizan 66

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
22.10.19. 20:00 KK Partizan
Lokomotiv Kuban
23.10.19. 19:00 Tofaš
Lietuvos Rytas
22.10.19. 20:30 Venezia
BC Limoges

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.10.19. 19:15 BC Limoges
KK Partizan
29.10.19. 18:00 Lietuvos Rytas
Venezia
30.10.19. 18:00 Lokomotiv Kuban
Tofaš

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Lokomotiv Kuban
Lietuvos Rytas
TBD TBD KK Partizan
Venezia
TBD TBD BC Limoges
Tofaš

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Lietuvos Rytas
BC Limoges
TBD TBD Venezia
Lokomotiv Kuban
TBD TBD Tofaš
KK Partizan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD KK Partizan
Lietuvos Rytas
TBD TBD Tofaš
Venezia
TBD TBD BC Limoges
Lokomotiv Kuban

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Lietuvos Rytas
Tofaš
TBD TBD BC Limoges
Venezia
TBD TBD Lokomotiv Kuban
KK Partizan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD KK Partizan
BC Limoges
TBD TBD Tofaš
Lokomotiv Kuban
TBD TBD Venezia
Lietuvos Rytas

Grupa C

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.10.19. 20:30 Brescia 84
Unics Kazan 75
02.10.19. 19:30 KK Cedevita Olimpija 73
Darussafaka Dogus 79
02.10.19. 20:45 Nanterre 85
DKV Joventut 78

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.19. 19:15 Darussafaka Dogus 72
Nanterre 65
08.10.19. 20:45 DKV Joventut 81
Brescia 68
09.10.19. 18:00 Unics Kazan 80
KK Cedevita Olimpija 67

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.10.19. 20:45 Nanterre 92
Unics Kazan 94
16.10.19. 20:45 DKV Joventut 85
Darussafaka Dogus 82
16.10.19. 20:45 Brescia 78
KK Cedevita Olimpija 71

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.10.19. 20:30 Brescia
Darussafaka Dogus
23.10.19. 18:30 Unics Kazan
DKV Joventut
23.10.19. 20:30 KK Cedevita Olimpija
Nanterre

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
29.10.19. 20:45 DKV Joventut
KK Cedevita Olimpija
30.10.19. 18:15 Darussafaka Dogus
Unics Kazan
29.10.19. 20:00 Nanterre
Brescia

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Darussafaka Dogus
KK Cedevita Olimpija
TBD TBD Unics Kazan
Brescia
TBD TBD DKV Joventut
Nanterre

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD KK Cedevita Olimpija
Unics Kazan
TBD TBD Brescia
DKV Joventut
TBD TBD Nanterre
Darussafaka Dogus

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Unics Kazan
Nanterre
TBD TBD Darussafaka Dogus
DKV Joventut
TBD TBD KK Cedevita Olimpija
Brescia

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Darussafaka Dogus
Brescia
TBD TBD Nanterre
KK Cedevita Olimpija
TBD TBD DKV Joventut
Unics Kazan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Unics Kazan
Darussafaka Dogus
TBD TBD KK Cedevita Olimpija
DKV Joventut
TBD TBD Brescia
Nanterre

Grupa D

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.10.19. 20:45 Unicaja Malaga 83
KK Budućnost VOLI 70
01.10.19. 19:30 Trento 64
BC Galatasaray 70
01.10.19. 20:00 Oldenburg 74
Gdynia 78

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.19. 18:30 BC Galatasaray 92
Oldenburg 79
09.10.19. 19:45 KK Budućnost VOLI 68
Trento 77
09.10.19. 19:30 Gdynia 59
Unicaja Malaga 66

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.10.19. 20:45 Unicaja Malaga 88
BC Galatasaray 83
16.10.19. 19:30 Trento 91
Oldenburg 81
16.10.19. 19:45 KK Budućnost VOLI 59
Gdynia 62

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
23.10.19. 19:30 Trento
Gdynia
23.10.19. 19:00 BC Galatasaray
KK Budućnost VOLI
23.10.19. 20:30 Oldenburg
Unicaja Malaga

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.10.19. 19:00 KK Budućnost VOLI
Oldenburg
30.10.19. 20:00 Gdynia
BC Galatasaray
30.10.19. 20:45 Unicaja Malaga
Trento

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD BC Galatasaray
Trento
TBD TBD Gdynia
Oldenburg
TBD TBD KK Budućnost VOLI
Unicaja Malaga

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Trento
KK Budućnost VOLI
TBD TBD Unicaja Malaga
Gdynia
TBD TBD Oldenburg
BC Galatasaray

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD BC Galatasaray
Unicaja Malaga
TBD TBD Oldenburg
Trento
TBD TBD Gdynia
KK Budućnost VOLI

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Unicaja Malaga
Oldenburg
TBD TBD Gdynia
Trento
TBD TBD KK Budućnost VOLI
BC Galatasaray

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
TBD TBD Trento
Unicaja Malaga
TBD TBD BC Galatasaray
Gdynia
TBD TBD Oldenburg
KK Budućnost VOLI