Grupa A

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. BC Monaco BC Monaco 10 7 0 3 39 796 : 757 17
2. KK Crvena Zvezda KK Crvena Zvezda 10 6 0 4 57 825 : 768 16
3. MoraBanc Andorra MoraBanc Andorra 10 6 0 4 18 852 : 834 16
4. Ulm Basketball Ulm Basketball 10 4 1 5 -3 824 : 827 13
5. Brescia Brescia 10 3 0 7 -64 778 : 842 13
6. BC Galatasaray BC Galatasaray 10 3 1 6 -47 761 : 808 12
  • Tabela nakon 10. kola

Grupa B

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 10 9 0 1 96 862 : 766 19
2. Alba Berlin Alba Berlin 10 7 0 3 48 883 : 835 17
3. KK Cedevita KK Cedevita 10 5 0 5 22 853 : 831 15
4. Tofaš Tofaš 10 4 0 6 -23 900 : 923 14
5. BC Limoges BC Limoges 10 4 0 6 -26 819 : 845 14
6. Gdynia Gdynia 10 1 0 9 -117 754 : 871 11
  • Tabela nakon 10. kola

Grupa C

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. BC Valencia BC Valencia 10 8 0 2 87 846 : 759 18
2. Lyon-Villeurbanne Lyon-Villeurbanne 10 7 0 3 52 791 : 739 17
3. Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 10 4 0 6 11 857 : 846 14
4. KK Partizan KK Partizan 10 4 0 6 -15 756 : 771 14
5. Turk Telekom Turk Telekom 10 4 0 6 -53 766 : 819 14
6. Trento Trento 10 3 0 7 -82 758 : 840 13
  • Tabela nakon 10. kola

Grupa D

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Unics Kazan Unics Kazan 10 9 0 1 96 846 : 750 19
2. Unicaja Malaga Unicaja Malaga 10 8 0 2 111 899 : 788 18
3. Skyliners Frankfurt Skyliners Frankfurt 10 6 0 4 8 780 : 772 16
4. Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas 10 5 0 5 -2 784 : 786 15
5. KK Mornar KK Mornar 10 2 0 8 -135 772 : 907 12
6. BC Torino BC Torino 10 0 0 10 -78 820 : 898 10
  • Tabela nakon 10. kola

Grupa E

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Alba Berlin Alba Berlin 6 5 0 1 44 502 : 458 11
2. Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas 6 3 0 3 14 489 : 475 9
3. KK Partizan KK Partizan 6 2 0 4 -19 442 : 461 8
4. BC Monaco BC Monaco 6 2 0 4 -39 418 : 457 8
  • Tabela nakon 6. kola

Grupa F

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Lyon-Villeurbanne Lyon-Villeurbanne 6 5 0 1 34 445 : 411 11
2. Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban 6 4 0 2 50 473 : 423 10
3. Ulm Basketball Ulm Basketball 6 3 0 3 21 485 : 464 9
4. Skyliners Frankfurt Skyliners Frankfurt 6 0 0 6 -105 368 : 473 6
  • Tabela nakon 6. kola

Grupa G

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. BC Valencia BC Valencia 6 6 0 0 43 501 : 458 12
2. Unicaja Malaga Unicaja Malaga 6 3 0 3 -17 468 : 485 9
3. KK Crvena Zvezda KK Crvena Zvezda 6 2 0 4 5 490 : 485 8
4. BC Limoges BC Limoges 6 1 0 5 -31 450 : 481 7
  • Tabela nakon 6. kola

Grupa H

# Tim U P N I RAZ +/- Bod Forma
1. Unics Kazan Unics Kazan 6 5 0 1 81 507 : 426 11
2. MoraBanc Andorra MoraBanc Andorra 6 5 0 1 20 479 : 459 11
3. Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 6 2 0 4 -19 456 : 475 8
4. KK Cedevita KK Cedevita 6 0 0 6 -82 474 : 556 6
  • Tabela nakon 6. kola
Legenda: U - broj odigranih utakmica, P - pobjede, N - neriješeno, I - Izgubljene, + - broj postignutih pogodaka, - - broj primljenih pogodaka.