Raspored
Fortuna liga
1. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
28.07.23. | 20:30 | Dukla Banska Bystrica | - | Podbrezova | 1 : 4 | |
29.07.23. | 18:00 | Michalovce | - | Dunajska Streda | 0 : 0 | |
29.07.23. | 18:00 | MFK Skalica | - | Zlate Moravca | 2 : 0 | |
29.07.23. | 20:30 | Košice | - | Slovan Bratislava | 0 : 0 | |
30.07.23. | 18:00 | Spartak Trnava | - | Trenčin | 1 : 2 | |
30.07.23. | 18:00 | Zilina | - | Ružomberok | 3 : 1 |
2. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
06.08.23. | 20:30 | Podbrezova | - | Zilina | 2 : 0 | |
05.08.23. | 18:00 | Slovan Bratislava | - | Dukla Banska Bystrica | 2 : 2 | |
04.08.23. | 20:30 | Ružomberok | - | MFK Skalica | 2 : 1 | |
05.08.23. | 18:00 | Trenčin | - | Michalovce | 2 : 0 | |
06.08.23. | 18:00 | Zlate Moravca | - | Spartak Trnava | 1 : 1 | |
05.08.23. | 18:00 | Dunajska Streda | - | Košice | 5 : 2 |
3. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
12.08.23. | 18:00 | Ružomberok | - | Dunajska Streda | 1 : 1 | |
27.09.23. | 20:30 | Spartak Trnava | - | Košice | 3 : 0 | |
12.08.23. | 18:00 | MFK Skalica | - | Slovan Bratislava | 1 : 2 | |
12.08.23. | 18:00 | Podbrezova | - | Zlate Moravca | 1 : 0 | |
12.08.23. | 18:00 | Zilina | - | Trenčin | 5 : 2 | |
11.08.23. | 20:30 | Michalovce | - | Dukla Banska Bystrica | 0 : 3 |
4. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
19.08.23. | 18:00 | Košice | - | Zilina | 0 : 3 | |
20.08.23. | 20:30 | Zlate Moravca | - | Dunajska Streda | 0 : 2 | |
18.08.23. | 20:30 | Dukla Banska Bystrica | - | MFK Skalica | 2 : 1 | |
20.08.23. | 18:00 | Spartak Trnava | - | Podbrezova | 2 : 0 | |
01.11.23. | 15:00 | Slovan Bratislava | - | Michalovce | 5 : 1 | |
19.08.23. | 18:00 | Trenčin | - | Ružomberok | 4 : 1 |
5. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
26.08.23. | 18:00 | Zilina | - | Zlate Moravca | 3 : 2 | |
27.09.23. | 18:00 | Ružomberok | - | Slovan Bratislava | 1 : 2 | |
26.08.23. | 18:00 | Podbrezova | - | Trenčin | 2 : 2 | |
26.08.23. | 18:00 | Dunajska Streda | - | Dukla Banska Bystrica | 1 : 2 | |
27.08.23. | 20:30 | MFK Skalica | - | Spartak Trnava | 0 : 0 | |
25.08.23. | 20:30 | Michalovce | - | Košice | 0 : 2 |
6. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
03.09.23. | 17:30 | Spartak Trnava | - | Zilina | 0 : 2 | |
02.09.23. | 18:00 | MFK Skalica | - | Michalovce | 2 : 1 | |
03.09.23. | 18:00 | Slovan Bratislava | - | Podbrezova | 3 : 2 | |
02.09.23. | 18:00 | Trenčin | - | Dunajska Streda | 1 : 0 | |
02.09.23. | 15:30 | Košice | - | Zlate Moravca | 1 : 0 | |
01.09.23. | 17:30 | Dukla Banska Bystrica | - | Ružomberok | 1 : 1 |
7. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.09.23. | 18:00 | Zlate Moravca | - | Trenčin | 1 : 2 | |
17.09.23. | 17:30 | Dunajska Streda | - | Slovan Bratislava | 3 : 1 | |
16.09.23. | 18:00 | Ružomberok | - | Košice | 1 : 0 | |
15.09.23. | 17:30 | Podbrezova | - | MFK Skalica | 1 : 0 | |
16.09.23. | 18:00 | Zilina | - | Dukla Banska Bystrica | 1 : 4 | |
16.09.23. | 18:00 | Michalovce | - | Spartak Trnava | 3 : 4 |
8. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
23.09.23. | 18:00 | Michalovce | - | Podbrezova | 1 : 5 | |
23.09.23. | 18:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Zlate Moravca | 1 : 1 | |
23.09.23. | 18:00 | MFK Skalica | - | Dunajska Streda | 0 : 1 | |
24.09.23. | 18:00 | Spartak Trnava | - | Ružomberok | 2 : 2 | |
22.09.23. | 17:30 | Košice | - | Trenčin | 0 : 3 | |
24.09.23. | 17:30 | Slovan Bratislava | - | Zilina | 2 : 0 |
9. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
29.09.23. | 17:30 | Zilina | - | MFK Skalica | 5 : 3 | |
01.10.23. | 18:00 | Dunajska Streda | - | Spartak Trnava | 0 : 1 | |
01.10.23. | 18:00 | Zlate Moravca | - | Slovan Bratislava | 0 : 3 | |
30.09.23. | 18:00 | Ružomberok | - | Michalovce | 0 : 0 | |
30.09.23. | 18:00 | Trenčin | - | Dukla Banska Bystrica | 1 : 0 | |
01.10.23. | 17:30 | Podbrezova | - | Košice | 5 : 3 |
10. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08.10.23. | 18:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Spartak Trnava | 1 : 2 | |
06.10.23. | 17:30 | Ružomberok | - | Zlate Moravca | 2 : 0 | |
08.10.23. | 18:00 | Slovan Bratislava | - | Trenčin | 2 : 0 | |
07.10.23. | 18:00 | Michalovce | - | Zilina | 1 : 1 | |
08.10.23. | 17:30 | Dunajska Streda | - | Podbrezova | 3 : 2 | |
07.10.23. | 18:00 | MFK Skalica | - | Košice | 1 : 0 |
11. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.23. | 18:00 | Podbrezova | - | Ružomberok | 5 : 0 | |
21.10.23. | 18:00 | Trenčin | - | MFK Skalica | 0 : 0 | |
21.10.23. | 18:00 | Zilina | - | Dunajska Streda | 5 : 1 | |
20.10.23. | 17:30 | Zlate Moravca | - | Michalovce | 2 : 2 | |
21.10.23. | 18:00 | Košice | - | Dukla Banska Bystrica | 2 : 4 | |
22.10.23. | 17:30 | Spartak Trnava | - | Slovan Bratislava | 1 : 2 |
12. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
27.10.23. | 17:30 | Podbrezova | - | Dukla Banska Bystrica | 2 : 2 | |
28.10.23. | 18:00 | Zlate Moravca | - | MFK Skalica | 0 : 1 | |
28.10.23. | 16:30 | Dunajska Streda | - | Michalovce | 2 : 1 | |
29.10.23. | 18:00 | Slovan Bratislava | - | Košice | 4 : 0 | |
28.10.23. | 18:00 | Ružomberok | - | Zilina | 0 : 2 | |
29.10.23. | 17:30 | Trenčin | - | Spartak Trnava | 2 : 3 |
13. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
05.11.23. | 17:30 | Zilina | - | Podbrezova | 2 : 1 | |
04.11.23. | 15:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Slovan Bratislava | 1 : 4 | |
04.11.23. | 15:00 | MFK Skalica | - | Ružomberok | 1 : 0 | |
04.11.23. | 15:00 | Michalovce | - | Trenčin | 0 : 0 | |
04.11.23. | 15:00 | Spartak Trnava | - | Zlate Moravca | 1 : 0 | |
03.11.23. | 17:30 | Košice | - | Dunajska Streda | 0 : 3 |
14. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
11.11.23. | 15:00 | Dunajska Streda | - | Ružomberok | 1 : 1 | |
12.11.23. | 17:30 | Košice | - | Spartak Trnava | 0 : 2 | |
12.11.23. | 15:00 | Slovan Bratislava | - | MFK Skalica | 1 : 0 | |
11.11.23. | 15:00 | Zlate Moravca | - | Podbrezova | 0 : 2 | |
10.11.23. | 17:30 | Trenčin | - | Zilina | 0 : 0 | |
11.11.23. | 15:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Michalovce | 3 : 1 |
15. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
25.11.23. | 15:00 | Zilina | - | Košice | 1 : 0 | |
25.11.23. | 15:00 | Dunajska Streda | - | Zlate Moravca | 3 : 0 | |
25.11.23. | 15:00 | MFK Skalica | - | Dukla Banska Bystrica | 0 : 3 | |
26.11.23. | 17:30 | Podbrezova | - | Spartak Trnava | 1 : 2 | |
25.11.23. | 15:00 | Michalovce | - | Slovan Bratislava | 0 : 2 | |
24.11.23. | 17:30 | Ružomberok | - | Trenčin | 1 : 0 |
16. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02.12.23. | 15:00 | Zlate Moravca | - | Zilina | 1 : 2 | |
03.12.23. | 17:30 | Slovan Bratislava | - | Ružomberok | 2 : 2 | |
02.12.23. | 15:00 | Trenčin | - | Podbrezova | 1 : 2 | |
02.12.23. | 15:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Dunajska Streda | 0 : 0 | |
03.12.23. | 15:00 | Spartak Trnava | - | MFK Skalica | 2 : 0 | |
01.12.23. | 17:30 | Košice | - | Michalovce | 2 : 1 |
17. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08.12.23. | 17:30 | Zilina | - | Spartak Trnava | 1 : 0 | |
09.12.23. | 15:00 | Michalovce | - | MFK Skalica | 1 : 1 | |
09.12.23. | 15:00 | Podbrezova | - | Slovan Bratislava | 0 : 6 | |
10.12.23. | 17:30 | Dunajska Streda | - | Trenčin | 0 : 0 | |
09.12.23. | 15:00 | Zlate Moravca | - | Košice | 1 : 1 | |
10.12.23. | 15:00 | Ružomberok | - | Dukla Banska Bystrica | 2 : 1 |
18. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
16.12.23. | 15:00 | Trenčin | - | Zlate Moravca | 4 : 1 | |
17.12.23. | 17:30 | Slovan Bratislava | - | Dunajska Streda | 2 : 1 | |
16.12.23. | 15:00 | Košice | - | Ružomberok | 2 : 2 | |
15.12.23. | 17:30 | MFK Skalica | - | Podbrezova | 3 : 0 | |
16.12.23. | 15:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Zilina | 3 : 1 | |
17.12.23. | 15:00 | Spartak Trnava | - | Michalovce | 1 : 0 |
19. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10.02.24. | 15:00 | Podbrezova | - | Michalovce | 2 : 1 | |
10.02.24. | 15:00 | Zlate Moravca | - | Dukla Banska Bystrica | 0 : 2 | |
10.02.24. | 15:00 | Dunajska Streda | - | MFK Skalica | 1 : 0 | |
10.02.24. | 15:00 | Ružomberok | - | Spartak Trnava | 1 : 0 | |
11.02.24. | 17:30 | Trenčin | - | Košice | 4 : 1 | |
09.02.24. | 17:30 | Zilina | - | Slovan Bratislava | 0 : 4 |
20. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
17.02.24. | 15:00 | MFK Skalica | - | Zilina | 1 : 1 | |
18.02.24. | 17:30 | Spartak Trnava | - | Dunajska Streda | 1 : 2 | |
18.02.24. | 15:00 | Slovan Bratislava | - | Zlate Moravca | 4 : 1 | |
17.02.24. | 15:00 | Michalovce | - | Ružomberok | 0 : 1 | |
16.02.24. | 17:30 | Dukla Banska Bystrica | - | Trenčin | 1 : 1 | |
17.02.24. | 15:00 | Košice | - | Podbrezova | 0 : 0 |
21. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
24.02.24. | 15:00 | Spartak Trnava | - | Dukla Banska Bystrica | 2 : 0 | |
24.02.24. | 15:00 | Zlate Moravca | - | Ružomberok | 2 : 4 | |
25.02.24. | 15:00 | Trenčin | - | Slovan Bratislava | 0 : 2 | |
24.02.24. | 15:00 | Zilina | - | Michalovce | 1 : 1 | |
25.02.24. | 17:30 | Podbrezova | - | Dunajska Streda | 0 : 0 | |
23.02.24. | 17:30 | Košice | - | MFK Skalica | 2 : 1 |
22. kolo
Datum | Sat | Domaćin | Gost | Rez | ||
---|---|---|---|---|---|---|
02.03.24. | 17:00 | Slovan Bratislava | - | Spartak Trnava | 2 : 0 | |
02.03.24. | 17:00 | Dukla Banska Bystrica | - | Košice | 1 : 1 | |
02.03.24. | 17:00 | Michalovce | - | Zlate Moravca | 4 : 1 | |
02.03.24. | 17:00 | Dunajska Streda | - | Zilina | 1 : 1 | |
02.03.24. | 17:00 | MFK Skalica | - | Trenčin | 0 : 0 | |
02.03.24. | 17:00 | Ružomberok | - | Podbrezova | 2 : 1 |