Gračanički rukometaši bolji i od Gradačca
Utakmica je na kraju završena rezultatom 35:19.

Nova pobjeda

E. Oštraković

Rukometaši Gračanice ostvarili su četvrtu pobjedu u četiri odigrane prijateljske utakmice.

Ovaj put Gračanlije su bile bolje od komšija iz Gradačca, a rezultat je na kraju utakmice glasio 35:19.

Nisu domaći rukometaši najbolje ušli u utakmicu, te su prvi poveli gosti, a imali su u izjednačenje od 2:2.

Ipak, brzo su konsolidovali svoje redove, izbacili nervozu, te su do sredine prvog dijela vodili sa 9:4.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Na poluvrijeme se otišlo pri vodstvu RK Gračanica od 21:7. U drugom poluvremenu pri vodstvu od 25:7 trener domaćih Damir Doborac u igru šalje juniore, a isto je uradio i Dado Doborac na drugoj strani.