Izviđač deklasirao slabašnu Slaviju

S. Mlaćo

Rukometaši Izviđača sinoć su u svojoj dvorani deklasirali slabašnu Slaviju iz Istočnog Sarajeva te nastavili sa dobrim igrama ove sezone.

Nakon prvih 5-6 minuta bilo je 3:3, a zatim serija popularnih Skauta od čak 11:0. Na odmor se otišlo pri rezultatu 23:12, te je bilo jasno da će gosti doživjeti težak poraz.

Gosti su se iole džali do 49. minute kada je na semaforu pisalo 38:24, a onda nova serija domaćih, ovaj put 13:0.

Domagoj Alilović je za domaće postigao 12 pogodaka, dok su Jozinović i Mandić dodali po šest. Pavlović je u redovima gostiju upisao šest.

RK Izviđač - RK Slavija 51:24 (23:12)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 400.
Suci: Obrenko Miljković (Brčko) i Duško Ristanić (Bijeljina).
Nadzornik: Damir Gadžo (Ilidža).

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

RK Izviđač CO: Kvesić (8 obrana, 1 sedmerac), Budalić (2 obrane), Grbavac (2 obrane, 1 sedmerac), Miličević 5, Mišetić 2, Alilović 12/3, Mandić 6/1, Marković 2, Čutura 2, Leković 2, Jarak 5, Bubalo 3, Vukić 1, M. Pavlak, Rodin 5, Jozinović 6.
Trener: Silvijo Ivandija.

RK Slavija: Janjić (1 obrana), Močević (4 obrane), Trapara, Benić 6/2, Tošić 2, Kovačević 1, Domazet 0/1, Trnčić, Ristić, Luketa 2, Tuševljak, Tešanović 3, Vujović 1, Pavlović 6, Lale, Pandžić 3/2.
Trener: Boris Tešanović.